HAKKIMIZDA

Watch Media, 2023 yılı Ağustos ayında kurulan alternatif bir sosyal medya platformudur. Kurucusu Kaan Otçu (Linkedin/Kaanotcu) ve ona inanan ekibiyle birlikte, Türkiye’de yeni ve farklı bir medya platformu olmayı hedeflemektedir.

Bunun için de ilk interaktif projesi “Watch Mobil Uygulaması” olmuştur.

Watch Mobil Uygulaması, Türkiye genelinde yerel seçim adaylarının ve mevcut Belediye Başkanlarının; açık kaynak tanıtım bilgilerini, haber ajanslarında paylaşılan yazılı ve görsel haberlerini, bizzat Başkan adaylarının ve Belediye Başkanlarının kendi duyuru ve bültenlerini tek bir platformda toplayan, interaktif bir mobil uygulamadır. Watch Mobil Aplikasyonda oluşturulan her Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayının sayfaları; Adaylar ve Belediye Başkanlarından düzenli haberler paylaşacaktır. Bu paylaşımların hepsi onaylı ve resmi haberler, Adayın veya Belediye Başkanının kendi icraat takvimi olacaktır. Ayrıca Adaylar ve mevcut Belediye Başkanlarına, kendi tanıtım sayfalarında; haber paylaşma, anket yapma, duruyu yapabilme gibi bir çok hizmet sunacaktır. Adaylar ve Mevcut Belediye Başkanları, Watch Mobil Aplikasyonuna “canlı yayın” özelliği ile katılabilecekler, tüm söylemlerini ve duyurularını canlı olarak kullanıcılara duyurabileceklerdir. Watch Sosyal Medya Aplikasyonu kullanan tüm kullanıcılar, seçtikleri İl-İlçe ve Beldeye göre, haberleri ve bilgileri daha öncelikli görecek, Adaylar ve Belediye Başkanları ile daha hızlı interaktif bir bağ kuracaktır. İstediği bölgedeki tüm gelişmelere hızlıca ulaşacaktır. Uygulama üzerinden mevcut Belediye Başkanlarının ve adayların açık kaynak sosyal medya adreslerine veya açık kaynak e-maillerine ulaşabileceklerdir.

Adayların ve mevcut Belediye Başkanlarının; videoları, resimleri, haberleri, anketleri, duyuları ve diğer tanıtım materyelleri, app in içinde kolayca bulunabilir.

Adaylar veya mevcut Belediye Başkanları kolayca; app deki sayfalarına, açık kaynak datalar gönderebilir.

App in indirenler, app ten takibe aldığı Belediye Başkanları ve adayların sayfalarındaki yeni bilgi, görsel, duyuru ve videoların bildirimlerini, app içinde görebilir, isterlerse app içinden bildirim alabilir.

WATCH sayesinde, yerel seçim sürecine daha iyi hakim olabilirler.

WATCH MEDIA APP’in hiç bir kurum ve kuruluş ile bir ilgisi veya ortaklığı yoktur. Hiç bir şekilde kullanıcıların datalarını toplamamaktadır, çıkarttığı istatistikleri 3.kişi ve kurumlarla paylaşmamaktadır.

Adaylar ve mevcut Belediye Başkanlarının tüm bilgileri “İç İşleri Bakanlığı (https://www.icisleri.gov.tr/) ve YSK resmi web sitesindeki (https://www.ysk.gov.tr/) açık kaynak datalardan alınmaktadır. Herhangi bir Belediye Başkanı veya Adayı ile ticari ilişkisi yoktur. Tamamen hür teşebbüs bir alternatif digital medya projesidir.